Історія та цінності

Товариство з обмеженою відповідальністю «Міжнародна інвестиційна компанія «Старт» – українська компанія, що спеціалізується на консультаційних послугах з питань МСФЗ, фінансового аналізу та оподаткування.

Історія компанії розпочалась у 2013 році, коли тодішній менеджер з аудиту міжнародної аудиторської компанії BDO та автор публікацій з МСФЗ провідних бухгалтерських видань Сергій РОГОЗНИЙ, прийняв рішення щодо започаткування власної справи. З того часу створювалась команда, нарощувався досвід, вивчались кращі практики та будувалися партнерські відносини. Активізація діяльності почалась у 2018 році, що дозволило вже у 2019 році вийти на провідні позиції у сегменті консалтингових компаній у сфері МСФЗ. Незадовго до цього набули чинності оновлення Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», у зв’язку з чим кваліфікована допомога у впровадженні МСФЗ стала вкрай необхідною багатьом вітчизняним суб’єктам. Ми пишаємося тим, що за цей короткий термін впевнено здобули довіру наших клієнтів.
А все завдяки тому, що головна цінність Компанії – це наші щасливі фахівці-професіонали та задоволені клієнти в їх органічному взаємозв’язку та ефективній співпраці.
Плідну співпрацю ми будуємо на таких керівних принципах як:

конфіденційність
професіоналізм
індивідуальний підхід до кожного клієнта
надійність та оперативність
увага до дрібниць
відповідальність
якісне навчання
дотримання професійних та етичних стандартів
Всі наші дії, спрямовані на головне: доведення того, що якісна МСФЗ-звітність в Україні – це реальність. І саме в цьому ми вбачаємо свою Місію.
кладним питанням знаходимо прості та зрозумілі рішення
ворчо співпрацюємо та навчаємо
ктивно консультуємо та надихаємо
азом переходимо на МСФЗ та обираємо кращі облікові політики
римаємо руку на пульсі змін та постійно розвиваємось
Наше кредо: «Любов до Професії! Повага до Закону! Сприяння Успіху Клієнтів!».