ІВЕНТИ
«Хто вміє працювати – той вміє і відпочивати» – народна мудрість, як завжди, актуальна
Надаємо послуги з організації:
Професійних свят

День бухгалтера, день юриста, день будівельника, день фармацевтичного працівника …. Перелік можна продовжувати нескінченно, адже всі професії важливі і кожен працівник має право на професійні вітання.  Пропонуємо як виїзні тематичні заходи (від стандартних до неординарних), так і організацію небанальних привітань працівників в офісі замовника. Про подарунки «з родзинкою» ми також подбаємо.
Корпоративів
Новий рік, 8 березня, день народження компанії – відволіктись від буденних задач, поспілкуватися з колегами за неформальних умов і зарядитися енергією – якщо свято, то тільки так щоб запам’яталося. Ми про це подбаємо.

Teambuilding-заходів
Згуртувати колектив, виявити сильного лідера, створити справжню команду, мотивувати на досягнення спільної мети та дотримання цінностей компанії – і малий, і великий бізнес зацікавлений в цьому. Запропонуємо безліч ідей для укріплення корпоративної культури через проведення різних активностей.
Супровіду бізнес-заходів
Організовуєте навчання працівників? Пропонуємо робити це і пізнавально, і з комфортом. Кава-брейки, активні перерви, розважальна програма по закінченню навчання – так найбільш ефективно. Організація як заходу «під ключ» (передбачає також підбір лектора за обраним напрямом та забезпечення всіма технічними засобами), так і виключно розважального блоку.
Що ми пропонуємо?
Розробку авторського сценарію заходу з урахуванням побажань клієнта
Підготовку фото-зон та повний супровід заходу фото- і відео-зйомкою
Послуги професійного ведучого (за потреби – аніматора)
Живу музику (запальні кавер-бенди, сольні вокалісти, вітчизняні зірки)
Підбір найкращої локації (ресторан, конференц-зала, святковий намет на природі – залежно від тематики та бюджету)
Шоу-програму (бармен-шоу, вогняне шоу, гімнасти, акробати та багато інших)
Проведення авторських квестів та широкого переліку активностей
Підберемо найкращий варіант під будь-який бюджет та врахуємо всі Ваші побажання. Про якість відпочинку, усмішки та яскраві емоції (а за потреби і повний релакс) ми подбаємо.
Корпоративні
Наш досвід
Фото-звіти за результатами наших заходів Ви можете переглянути тут
Святкові