Наш керівник
засновник та директор Компанії

Сергій Рогозний

засновник та директор Компанії, натхненний наставник та справжній поціновувач якісної МСФЗ-звітності. А ще – людина з широкою та глибокою експертизою.

сертифікований аудитор (з 2006 року)
магістр права з 2012 року (навчання в Університеті державної фіскальної служби України)
АССА DipIFR (з 2008 року)
сертифікований бухгалтер-практик САР (з 2008 року)
внутрішній аудитор IFA (з 2009 року)
власник диплому з Європейської бізнес-компетенції EBC*L (з 2007 року)
сертифікований з нефінансової звітності GRI (2013 рік)
Переможець конкурсу «Стань супербухгалтером» від тижневика «Баланс» та Всеукраїнської бухгалтерської академії (2005 рік)
Має подяки та відзнаки від Аудиторської палати України (2013 рік), Академії фінансового управління при Міністерстві фінансів України (2013 рік) та Академії Державної податкової служби України (2001 рік)
бізнес-тренер (семінари, тренінги, навчальні програми з МСФЗ та корпоративного права – активно з 2012 року)
член Ради та керівник комітету з фінансів та бюджету Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України (з 2016 року)
Народився Сергій РОГОЗНИЙ 10 грудня 1974 року в селі Осипенко Бердянського р-ну Запорізької області, і тому свої майбутнє пов’язував з вивченням економіки та розвитком сільського господарства. А тому шлях у професію розпочав у 1992 році зі вступу до Таврійської державної агротехнічної академії (м. Мелітополь Запорізької області) та ретельного вивчення основ економіки. По завершенні вишу працював економістом та головним бухгалтером агропідприємства «Іскра» у рідному селі, затим понад 3 роки перебував на податковій службі в Бердянській ОДПІ (Запорізька область), працював на фінансових та керівних посадах кількох місцевих підприємств.
Нову сторінку було перегорнуто у 2004 р. з моменту остаточного переїзду до Києва. Тоді ж і приймається рішення про вивченнятюриспруденції в Університеті державної фіскальної служби України. А далі найцікавіше – здобуття практичного досвіду у міжнародних компаніях:
BDO Ukraine (2006-2015 роки)
Агрохолдинг Astarta (2015-2017 роки)
HLB Ukraine (2017-2018 роки)
Тут пройдено шлях від аудитора до заступника генерального директора. Виконував аудит фінансової звітності як за НП(С)БО, так і за МСФЗ, брав участь у проектах з підготовки (трансформації) фінансової звітності та консолідованої фінансової звітності за МСФЗ та ділився своїм досвідом з питань застосування МСФЗ на сторінках видань «Головбух», «Податкова правда», «Довідник економіста» та аудиторіях перед колегами-аудиторами та бухгалтерами.
В цілому ж за понад 20-річний термін у професії обіймав посади:

економіста
головного бухгалтера
державного податкового інспектора
аудитора
фінансового директора
менеджера з аудиту та зі складання консолідованої фінансової звітності за МСФЗ у суб’єктах державного і корпоративного сектору
керівника

Автор понад 250 публікацій з питань застосування МСФЗ у виданнях «Вісник з МСФЗ» (Ліга), «Практика МСФЗ», «Все про бухгалтерський облік», «Бухгалтер і Закон» (Ліга), «Аудитор України», «Довідник економіста» та інші.

Співавтор та ідейний натхненник книг:


«Звітність за МСФЗ: "Практичні рекомендації зі складання»
«МСФЗ: Короткий курс для практиків»

А ще, звісно, професійні рейтинги. Сергій Рогозний – один з 30 найвпливовіших представників бухгалтерської професії (за версією http://www.gaap.in.ua/archives/7423 та автор однієї з 5 кращих професійних публікацій 2019 року (http://www.gaap.in.ua/archives/7414 ).